Топ 5 туристичних місць у Чернівцях


Більшість навіть не замислюється про те, скільки чарівних та привабливих туристичних місць є в Україні. Одним із таких, без сумніву, можна вважати місто Чернівці. 

Це досить прогресивне та водночас старовинне місто з унікальною культурою, затишними ресторанами та комфортними готелями. Якщо ви плануєте відвідати Чернівці, найкраще шукати житло заздалегідь. Варто зупинитися в одному із місцевих готелів, які знаходяться в центрі міста, поряд з визначними місцями славетної Буковини. 


Що відвідати у Чернівцях?


Кожен досвідчений турист перед своєю черговою подорожжю складає точний або приблизний план з місцями та закладами, які необхідно побачити. Що стосується Буковини, то таких, беззаперечно, вдосталь. 


1.Український Хогвартс

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича вважають архітектурним дивом не лише Чернівців, але й всієї України. Університет визнаний пам'яткою архітектури національного значення, а також належить до одного із Семи чудес України. Варто також зазначити, що у 2021 році відзначають 10 років відколи храм науки належить до спадщини ЮНЕСКО.  

Дехто називає його українським Хогвартсом через неабияку загадковість та архітектурну витонченість будівлі. А також це цікава локація для незабутніх фотосесій. Сюди частенько приїжджають фотографуватися молодята на весілля та й всі охочі з інших приводів влаштовують професійні знімання на території славетного ЧНУ ім. Юрія Федьковича. 


2.Міська ратуша Чернівців 


Часто в центрі українських міст можна зустріти високу башту з годинником (зазвичай вона над міською радою). Це і є так звана міська ратуша. У Чернівцях вона знаходиться за адресою Центральна площа,1. З блакитної 50 метрової будівлі відкривається неймовірний панорамний вигляд практично на все місто. 


3.Легендарна пішохідна вулиця Ольги Кобилянської


Історична та неймовірної краси вулиця названа на честь Ольги Кобилянської знаходиться в центральній частині Чернівців. Тут зосереджена найбільша кількість ресторанів та магазинів. Місцеві мешканці вважають її культурною душею міста. За стародавніми легендами, раніше тут так дбали про чистоту вулиці, що сюди не пускали у взутті, а підмітали її букетами троянд. 


4.Музично-драматичний театр 


Чернівецький музично-драматичний театр кожного року показує сотні знаменитих творів української літератури та драматургії. А його бароковий інтер'єр не залишить байдужим нікого, адже театр повністю спроектований відомим у Європі архітектурним ательє Фельнера та Гельмера. 

Водночас він є центром культурного розвитку чернівчан. Відвідуючи це славетне місто, рекомендуємо обов'язково переглянути одну із вистав театру.  


5.Будинки-близнюки


На вулиці Івана Франка у Чернівцях є будівля, яка вже встигла стати популярною серед усіх туристів. Мова йде про славнозвісні будинки-близнюки. На перший погляд здається, що це дві практично однакові будівлі, розділені між собою вузьким проходом. Але, якщо підійти та придивитися уважно, то можна побачити, що це один будинок з незвичним архітектурним задумом.


Як доїхати до Чернівців?


Про визначні та знакові місця Чернівців можна розповідати довго, тому краще особисто відвідати це місто. Саме час планувати подорож, щоб побачити все на власні очі. Славнозвісна Буковина знаходиться в Західній частині України та має південний кордон із Румунією. Варто відзначити, що до Чернівців можна легко добратися з будь-якого куточка України через те, що тут є як залізничний вокзал і аеропорт, так і кілька автовокзалів. Крім того, ви завжди можете надати перевагу власному автомобілю для подорожей.